fbpx
Close

Laukiame naujokų karatė treniruotėse

Nesvarbu, kad sezonas jau įsibėgėjęs, visus norinčius kviečiame į karatė treniruotes mūsų klube!

Šalin visus įsitikinimus, stereotipus ir pasiteisinimus:

„Aš nemokėsiu smūgiuoti.“
„Sportas – ne man.“
„Man nepatinka treniruotis grupėse.“
„Karatė? Tai juk ne mergaitiškas sportas!“
„Per silpna(-s) aš tokioms treniruotėms…“

Jeigu niekada nepabandei, negali teigti, kad tau ne(pa)tinka.

Nežinai, kas yra kyokushin karatė? Dvejoji ir neapsisprendi, kuo užsiimti laisvalaikiu? Svarstai, ar tau patiks treniruočių aplinka, ar gerai jausiesi su kartu sportuojančiais, ar nebus per sunku, ar treneris tikrai toks profesionalus, kaip apie jį rašoma?
Tam, kad išsklaidytum kylančias abejones ir gautum atsakymus į visus klausimus, užteks tik vienos valandos sporto salėje. Ateik į pirmąją treniruotę, kuri tau nieko nekainuos, viską pamatyk savo akimis, išbandyk pratimus, susipažink su jau sportuojančiais, užduok rūpimus klausimus treneriui, o tada nuspręsk – lankysi treniruotes „Budoroje“ ar rinksiesi kitą veiklą.

  • Jeigu nuspręsi likti ir pasirašysi sezoninę klubo nario sutartį, antrasis narystės mėnuo tau nieko nekainuos!

Jeigu norite pradėti lankyti Kyokushin karatė treniruotes, užpildykite naujokų registracijos formą:  https://forms.gle/YJMAh2nNXpi1wJaA7

 

Trumpai apie mus

Mes skatiname sveiką vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų gyvenimo būdą ir užimtumą: rengiame Kyokushin karatė bei fizinio rengimo treniruotes įvairiose mokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose Vilniuje, Grigiškėse, Trakų Vokėje, Paberžėje bei Molėtuose. Mūsų klube treniruojasi įvairaus amžiaus sportininkai nuo 4 iki 60+ metų, vyksta funkcinės treniruotės moterims, mokinių atostogų metu organizuojamos aktyvaus laisvalaikio stovyklos ir sporto renginiai.

Profesionalūs mūsų klubo treneriai ne tik padeda siekti norimų sportinių rezultatų ar pergalių, bet, vadovaudamiesi vieninga ugdymo sistema, stiprina mokinių psichologinį pasirengimą, ugdo moralines vertybes, asmenines ir socialines savybes. Mes skatiname ugdytinius pasitikėti savo jėgomis, būti drąsiais, užsispyrusiais, siekti užsibrėžtų tikslų, būti sąžiningais ir atsakingais. Ugdome pagarbą sau, treneriams, bei kitiems klubo nariams.

Treniruočių  tvarkaraštį rasite čia: https://budora.lt/#tvarkarastis
Daugiau apie karatė treniruotes vaikams skaitykite čia: https://budora.lt/karate-treniruotes-vaikams/